MATRIX ...                                           MONIKA - 0907 730 191

ImageColor.smart - Pre farbené vlasy - rozžiarujúci systém

 

S týmto jedinečným ochranným systémom zostane farba žiarivá a skutočnejšia. Obnovuje lesk, hebkosť a posilňuje vlasy zároveň. Systém pozostáva zo šampónu, starostlivosti a masky.

ImageAmplify - Pre jemné vlasy - objemový systém

Dosiahnete plnšie a krajšie vlasy, ktoré sú príjemnejšie na dotyk. Objemový systém amplify obsahuje pokročilé technológie, ktoré chránia farbu a zaručujú silnejšie vlasy. Systém pozostáva zo šampónu, starostlivosti a sprej pre objem ku korienkom

ImageSleek.look - Pre suché a nepoddajné vlasy - uhladzujúci systém

Neuveriteľný prielom v technológii Vám umožní uhladiť vlny, zkrotiť neposlušné vlasy a vyfúkať krásny rovný účes. Systém pozostáva zo šampónu, starostlivosti a masky.

ImageCurl.life - Pre vlnité vlasy - definujúci systém

Podporte svoje vlny a dodajte im pružnosť! Vlnité a kučeravé vlasy potrebujú vyrovnať vlhkosť po celej dĺžke vlasu a usmerniť vlny. Cuel.life preto obsahuje patentovanú kombináciu ošetrujúcich zložiek a stylingových prvkov, ktoré zaručujú, že vlny budú dokonale vyživené, pravidelné a pružné. Systém pozostáva zo šampónu, starostlivosti a krém.

ImageTRIX - Premenlivý styling

Univerzálne styligové prípravky Vám umožnia tvoriť účesy podľa najnovších trendov. Dosiahnete jemné alebo silné efekty. Veľký objem alebo uhladený účes. Všetky výrobky TRIX dávajú vyniknúť Vašej tvorivosti a individualizmu.

ImageVavoom - Technológia pre hviezdny styling

Vavoom obsahuje najmodernejšiu aktívnu objemovú technológiu so stylingovými flexi-polymermi - vytvára maximálny objem, zaisťuje perfektný tvar, ktorý drží po celý deň a zanecháva vlasy hebké na dotyk. Nepríjemný pocit vo vlasoch je s Vavoom minulosťou, vlasy sa nelepia a účes je preto možné upravovať počas celého dňa. S Vavoom vytvoríte plné elegantné, zmyselné a sexy účesy s maximálnym objemom a dlhotrvajúcou fixáciou, tvarom a žiarivým leskom!