Macadamia Natural Oil™ ...          AĎKA - 0910 570 656

Macadamia Natural Oil

Logo

Máte pocit suchých, drsných a nepoddajných vlasov? Nech robíte čokoľvek, žiadne zázraky s vašimi vlasmi to nespraví, vlasy sú bez lesku a sily a ak im aj niečo lesk dodá, odplatia sa Vám prirýchlym mastením pokožky? Predstavujeme Vám Macadamia Natural Oil™.

Macadamia Natural Oil™ je prvotriedny rad profesionálnej starostlivosti o vlasy. Je zameraný na liečbu a skrášľovanie problémových vlasov pomocou moderných metód.

Srdce výrobkov Macadamia Natural Oil™ tvoria dva najliečivejšie oleje aké kedy ľudstvo objavilo. Hoci sú rovnako bohaté na svoju históriu, ako aj na výživné látky, až donedávna o nich vedelo len zopár „vyvolených“.

Vo výrobkoch kozmetického radu na ošetrenie problémových vlasov značky Macadamia Natural Oil™ sa snúbia jedinečné vlastnosti oleja z makadamiových orechov a zriedkavé bohatstvo arganového oleja. Ponúkajú každodenný pôžitok pri ozdravovaní, vyživovaní, oživovaní a zároveň omladzovaní aj tých najproblémovejších vlasov. Každý makadamiový orech je bohatý na esenciálne mastné kyseliny nevyhnutné pre správny rast vlasov. Každá kvapka arganového oleja v sebe ukrýva prísne tajomstvo krásnych vlasov najkrajších žien sveta.

Makadamiový olej

Makadámiové orechyMakadamiové orechy sú po tisícky rokov známe vďaka svojim vysokým výživným hodnotám a zdraviu prospešným vlastnostiam. Dnes si makadamiový olej ctíme predovšetkým pre jeho neuveriteľný vplyv na krásne vlasy, pokožku, ale aj na celkový zdravotný stav. Makadamiový olej dodáva vlasom lesk a rozžiaruje pokožku.

Prečo makadamiový olej účinkuje?

Makadamiový olej sa svojou jedinečnou, pozoruhodne ľahkou štruktúrou neobyčajne podobá kožnému tuku, ktorý sa prirodzene tvorí i na pokožke hlavy. A práve táto nezvyčajná zhoda zaručuje vysokú účinnosť makadamiového oleja, ktorý neobyčajne rýchlo vsiaka do vlasov aj pokožky hlavy a následne preniká do ich vnútorných vrstiev. Vlasy zanecháva zdravšie, hebkejšie a žiarivejšie. Prirodzene chráni pred vplyvom chemických látok, pred teplom a poškodením UV žiarením.

Arganový olej

Argamonové semienka Olej z arganových semien nazývajú Maročania tiež tekutým zlatom. Nespočetné generácie ho vyhľadávali pre jeho blahodarné účinky na pokožku, vlasy, nechty, ale aj pri liečbe niektorých ochorení. Tento vzácny, ťažko získateľný olej navracia suchým vlasom lesk a hebkosť. Chemicky poškodené, krehké či lámavé vlasy vyživí zvnútra.

Prečo arganový olej účinkuje?

Arganový olej je výnimočne bohatý na prírodné látky, akými sú napríklad vitamín E, omega 9 nenasýtené mastné kyseliny, kyselina linolová či olejová. Práve tejto zriedkavej kompozícii prírodných látok vďačia exotické marocké ženy za svoje husté, bohaté a lesklé vlasy, ktoré im po stáročia závidel celý svet. Jeden z najvzácnejších zvláčňujúcich prípravkov na Zemi omladzuje vlasy od korienkov po končeky, dodáva im silu, pružnosť a celkovo ich ozdravuje.

MAKADAMIOVÁ LIEČIVÁ KÚRA NA VLASY

Je ideálna na suché a poškodené vlasy. Unikátna kombinácia makadamiového a arganového oleja spolu s tea tree olejom, kamilkovým olejom, aloe vera a výťažkami z morských rias zabezpečuje výnimočné výsledky. 

Makadamiový olej spolu s arganovým olejom podporujú prirodzené zvláčňujúce účinky vo vlasoch. Oba tietoMakadámová liečivá kúra výnimočné oleje sú prirodzene bohaté na esenciálne mastné kyseliny. Blahodarné účinky makadamiového a arganového oleja pomáhajú vyživovať vlasy. Zároveň ich chránia pred poškodením nebezpečnými UV lúčmi. Ozdravujú vlasové vačky. Vlasy zanechávajú pružnejšie a lesklejšie.

ImageIntenzívne vyživujú, vyhladzujú vlasy a dlhodobo zamedzujú ich zamotávaniu. Vlasy sú výnimočne hladké, poddajné a lesklé.

ImageOleje okamžite vsiakajú do vlasov a vďaka ľahkej štruktúre na nich nezanechávajú mastný film.

ImagePreukázateľne predlžujú životnosť farby a zabraňujú jej vyblednutiu.

ImagePrirodzene chránia vlasy pred poškodením UV lúčmi.

ImageSkracujú dobu sušenia o 40 až 50%.

ImageVhodné aj pre predlžované vlasy, pre ich schopnosť robiť s vlasmi skutočné zázraky


Macadamia Natural Oil™ je profesionálna kozmetika,

ktorá sa používa iba vo vybraných kaderníckych salónoch, ktoré spĺňajú prísne štandardy. Profesionálne kaderníctvo ANGEL BEAUTY STUDIO Vám ponúka túto procedúru, aby si každá  žena mohla dopriať vysokú kvalitu za primerané ceny.

Žiarivé olejovo-krémové farby Macadamia Oil Cream Color

Prírodná vlasová kozmetika Macadamia Natural OilTM ponúka okrem výrobkov na ošetrenie problémových vlasov aj širokú paletu farieb. Farby sú vhodné pre všetky typy vlasov, pre ženy aj mužov.

Macadamia Natural OilTM predstavuje evolúciu v profesionálnom farbení vlasov: olejovo-krémovú farbu na vlasy. Farba obsahuje špeciálnu zmes makadamiového a arganového oleja, ktorá obohacuje farbu vlasov a zároveň vlasy vyživuje a ozdravuje. Tieto vyživujúce zložky pracujú so samotným pigmentom vlasu, čím prenikajú do jeho štruktúry od korienkov až ku končekom. Vlastnosti farby a oleja zabezpečujú silnú ochranu, dlhšiu životnosť a trvácnosť farbenia, výborné prekrytie vlasov (aj odrastajúcich šedín), výrazne redukujú blednutie farby a zachovávajú žiarivosť vlasov.

Samozrejmosťou línie farbiacich prípravkov značky Macadamia Natural OilTM sú aj melírovacie prášky a melírovací krém s obsahom makadamiového oleja, čím sa aj odfarbovanie vlasov stáva šetrnejším. Výrobky

 

Výrobky na domáce použitíe:

ŠAMPÓN - rejuvenizačný 300ml - 18,50 

KONDICIONÉR - hydratačný 300ml - 19,50 

OLEJ - liečivý 125ml - 34,00 , 10ml - 5,50 €

OLEJ V SPREJI - ľahšia alternatíva 125ml - 24,00 

KRÉM - výživný 300ml - 23,50 

MASKA - híbkovo regeneračná 250ml - 26,00