KADERNÍCTVO ...

Doprajme si skvelý pocit!
Nechajte sa rozmaznať kompletnou starostlivosťou o vaše vlasy s profesionálnymi výrobkami 
               

  

 MONIKA

 KLAUDIA

 ELIŠKA 

  
Každý vlas je iný, má aj iné potreby. Či už je to hydratácia, rekonštrukcia, ochrana pred a po farbení, objem alebo senzitívna pokožka. Ponúkame Vám preto naše vlasové poradenstvo individuálny prístup ku každej z Vás.

Nové trendy účesovej tvorby, strihy, kolorovanie, melírovacie techniky, spoločenské účesy, problémom nie su -  no vždy s dôrazom na zdravie vašich vlasov.

Aj vy poznáte ten pocit, že by ste uvítali akú kolvek zmenu, len nie ste si ista, AKÚ vlastne? Niekedy však nemusíte dať iba na svoje pocity, stačí si všímať, či vaše telo nedáva najavo, čo práve potrebuje. Ale ako zistiť, či Vaša koruna krásy nekoketuje s myšlienkou na zmenu?

Suché, nepoddajné                                                                                                                            Nezaberajú ani kúry, ani masky, ani domáce zábaly či drahé prípravky na vlasy? Oslabené zničené vlasy môžete "vyliečiť" len na povrchu, ale ak majú sklony k lámavosti, treba zvoliť riešenie radikalnejsie než ďalší šampón s vitamínmi. Zaraďte do stravy potraviny nenasýtené, bohaté na omega-3 mastné kyseliny (ryby, orechy, semienka), vlákninu vitamíny. Ak sú priveľmi suché vlasy, neľutujte ich podstrihnuť!

Spľasnuté už po dni
Darmo ste si ich ráno umývali, fénovali všemožne sa snažili dosiahnuť super objem, ak po pár hodinách vidíte, kam odišla vaša pracná starostlivosť. Rýchlo sa mastiace vlasy nie sú ničím príjemným dokážu potrápiť každú ženu. Spoľahnúť sa oplatí na šampóny so silným čistiacim účinkom z lekární, ale nie je na škodu sa aj prizrieť bližšie na spôsob, akým si umyvate vlasy.

Jednou z možných príčin je aj nanášanie kondicionéru na celú dĺžku vlasov pokožku hlavy. Skúste nabudúce aplikovať balzam iba na končeky vlasov.

Pravidelné čistenie hrebeňov kief v jemnom šampóne je tiež mimoriadne vhodné. Veď každý deň sa dostávajú do styku so zvyškami z balzamov, lakov, sprejov, tieto nečistoty sa zase ľahko prenesú na celú dĺžku vlasov. Pravdaže, aj tu je namieste poriadne podstrihnutie - odľahčený strih na leto vlasy prevzdušní krásne osvieži a nebude Vám tak príšerne teplo.

Rozštiepené konce                                                                                                                  Neverte reklamám, omračujúcim sloganom, ktoré sľubujú okamžite vyriešenie problému s rozštiepenými končekmi. Nič, okrem nožníc, nedokáže dáť rozštiepené konce dlhodobo do poriadku. Balzamy, masky, kondicionéry sú prípravky ktoré môžu akurat tak navodiť pocit, že vlasy sú hladšie zdravšie, pretože vlas obalia. Bohužiaľ, nedokážu ho zázračne sceliť, tak prichádzajú na rad nožnice.

Niekedy stačia dva-tri cm, aby sa vlasy vrátili do formy verte tomu, že zmena bude intenzivna. Vlasy budú po prestrihaní na pohľad zdravšie lesklejšie ich rozštiepené končeky nebudú pútať neželanú pozornosť.

Ponúkame Vám následovné služby: 

vlasové poradenstvo s analýzou farebného typu zákazníčky

predaj výrobkov vlasovej starostlivosti MATRIX, MACADAMIA NATURAL OIL™ a FANOLA

kompletný rad stylingových prípravkov MATRIX,  MACADAMIA NATURAL OIL™ a FANOLA

strihy dámske, pánske a detské

farbiace a melírovacie techniky

fúkaná, vodová

trvalá ondulácia - aj objemová

žehlenie alebo krepovanie vlasov

masáže hlavy s aplikáciou ampuliek

 

masky a zábaly na vlasy

spoločenské a svadobné účesy