CENNÍK MASÁŽI

  Arpád ZSOLDOS

0902 291 204

Tomáš MINÁRIK

0903 103 898

 KLASICKÁ MASÁŽ  
Masáž celého tela cca: 70 minút  20 €
Masáž chrbta a šije cca: 30 minút  12 €
Masáž nôh cca: 30 minút  12 €
 REFLEXNÁ MASÁŽ  
Masáž chrbtice cca: 30 minút  12 €
Masáž šije – cca: 30 minút  12 €
Masáž chodidiel – cca: 60 minút   20 €
 BANKOVANIE  
Suché bankovanie – cca: 60 minút  20 €
Banková masáž – cca: 30 minút  12 €
 MASÁŽ LYNFATICKÉHO SYSTÉMU  
Celého tela – cca: 120 minút  40 €
Dolnej časti tela – cca: 30 minút   20 €
Dolnej časti tela – cca: 30 minút   20 €
Reflexná diagnostika poradenstvocca: 60 minút   20 €
Reflexná terapiacca: 30 minút  12 €
Terapia proti stresu a migréne cca: 30 minút  12 €
Mäkká reponácia krčnej chrbticecca: 60 minút  20 €
   

Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 1.10.2009

CENNÍK OPAĽOVANIA NÁSTREKOM

  Iveta REPÁŠOVÁ

0905 141 662

 FAKE BAKE  
Nástrek celé telo  25 €
Nástrek tvár    5 €
Nástrek  do pól tela + tváľ                     15 €
Nástrek nôh  10 €
   

Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 1.1.2015

Masáže ...                                                       ARPI  -  tomáš

Použitie dotyku rúk na vyvolanie fyzickej a duševnej pohody je jednou z najstarších foriem prírodnej liečby. Pri masáži sa používajú najrôznejšie dotyky, tlaky, trenie a hladkanie, ktoré dokážu stimulovať či uvoľňovať svaly, zlepšovať krvný a lymfatický obeh. Masáž spojená s aromaterapiou má celý rad priaznivých liečivých účinkov. 

  Pondelok + útorok + streda

 ARPI - 0902 291 204

Štvrtok + piatok + sobota

 TOMÁŠ - 0903 103 898


DRUHY  MASÁŽI 

Klasická masáž celého tela alebo vybraných partií tela, predovšetkým chrbta a šije, ale aj nôh a rúk pomáha najmä pri bolestiach spôsobených preťažením tela, každodenným stresom a námahou. Je veľmi uvoľňujúca a ukľudňujúca, odporúčaná v niekoľkých opakovaniach.

Reflexná masáž je masáž reflexných zón v spojivovom tkanive,ktorá sa využíva hlavne na ovplyvnenie bolestivých zmien, ktoré sa nachádzajú na koži a svaloch, a môžu byť spôsobené zlým pohybovým stereotypom, alebo aj poruchami vnútorných orgánov. Masáž sa robí bez masážnychprostriedkov, končekmi prstov, tlakom do podkožného väziva v miestach, v ktorých sú reflexné zóny.

Regeneračná masáž je vynikajúca po ťažkom dni v práci, využíva jemné krúživé a ťahavé hmaty. Výrazný účinok pocítite s využitím levanduľového relaxačného oleja a aromaterapie.  

Relaxačná anticelulitídová masáž vykonávaná špeciálnymi masážnymi emulziami pri aplikácii, ktorých dochádza k zlepšeniu krvného obehu. Masážou sa revitalizuje unavená pokožka, spevňuje sa tkanivo, podporuje látková výmena a tým dochádza k odstráneniu nadbytočného tuku. Pôvodne ochabnutá pokožka získa opäť svieži a mladistvý vzhľad. Masáž je spojená s aromaterapiou za prítomnosti relaxačnej hudby

Manuálna lymfodrenáž je špeciálna masáž zameraná na lymfatický systém, slúžiaca na odplavovanie splodín látkovej výmeny cez lymfatický systém. Zlepšuje krvný a lymfatický obeh, zmierňuje opuchy, odstraňuje z medzibunkového priestoru miazgovú tekutinu a tým umožňuje tukovým bunkám umiestniť sa do uvoľneného priestoru. Ide o komplex jemných a ľahkých hmatov pri pomalej technike, aby sa podporil tok tekutiny v podkoží. Je výborná proti opuchom, bolesti hlavy, na zlepšenie metabolizmu, na prekrvenie podkožia a na zmiernenie až úplne odbúranie celulitídy.

 Bankovanie rozumieme prikladanie sklenených nádobiek s nahriatym vzduchom. V nich sa ochladzovaním vytvorí podtlak, ktorý spôsobí ich prisatie na pokožku. Je to metóda veľmi stará, známa už v staroveku a používaná nielen k uvoľňovaniu bolesti pohybového aparátu, ale aj k mierneniu vnútorných potiaží. Banky pôsobia tak fyzikálne, reflexne, ale aj metabolicky tým, že ovplyvňujú pochody látkovej výmeny v priľahlom okolí a v neposlednej rade aj stimulujú imunitu organizmu. Taktiež ovplyvňujú procesy aj na miestach vzdialených od aplikácie. Čo sa odohráva v tkanive pri priložení banky? Podtlak vtiahne časť kože aj podkožia do banky, tým sa prekrvia a okysličia kritické body a odplavia sa škodliviny. Kritické miesto sa rýchlejšie regeneruje a zotavuje.

Reflexná diagnostika a terapia je spôsob, ako priviesť telo späť do rovnováhy. Tým, že sa plôšky stimulujú, uvoľňujú sa všetky zablokované dráhy, umožňujú tak prúdiť energii po celom tele. Orgány vyvedené z rovnováhy sa dostanú do normálneho stavu a môžu začať efektívne pracovať. To môže zásadne ovplyvniť náš zdravotný stav. Keď je telo uvoĺnené, môže krv bez prekážok prúdiť a dodávať do buniek potrebné živiny a kyslík. Pomocou reflexnej diagnostiky sa dajú včas objaviť zdravotné problémy a preventívne zasiahnuť.