NAIL STUDIO ...   

Vizitkou každej ženy sú ruky a šperkom na nich sú Vaše pestované nechty. Ak nám príroda nenadelila prirodzene krásne nechty treba jej trochu pomôcť za pomoci našej vysoko profesionálnej nechtovej dizajnérky. 

 Gélové nechty

Gélová technika, pri ktorej sa necht modeluje gélom a schne pod UV - lampou, patrí medzi modernejšie techniky . Súčasná móda smeruje k nenápadnej elegancii, dokonalosti tvaru a farby, návratu k prírode, k prirodzeným či zemitým farbám. Nechty z ANGEL BEAUTY STUDIA sú k nerozoznaniu od nechtov prírodných. Nechty, ktoré sú módne, nie sú príliš dlhé, nemali by prevyšovať polovicu lôžka, v tvare zaoblenom do špičiek, oválne až tzv. square form- hranatá forma

Tvar nechtov

Tento rok sú IN predovšetkým zdravé, do okrúhla upravené a tmavým lakom nalakované nechty. Skutočným módnym prehreškom sú dlhé, masívne, hranaté nechty. Ak sa rozhodnete pre umelé nechty, požiadajte o kratšie a užšie tvary.

Lakovanie 

Výber kvalitného laku je dôležitý, tak ako aj odborné nalakovanie a starostlivosť. Pracujeme s výrobkam značky TRUSCADA, v ponuke máme vždy aktuálne kolekcie tejto výnimočnej značky.

Farba lakov

K tým najviac trendy farbám patria intenzívna námornícka modrá, indigová, bohatá farba čokoládovo hnedej peny, ale aj jemne fialová, levanduľová, elegantne šedá, fľaškovozelená. Pokiaľ si zvolíte červené odtiene, tak temné alebo matné.

Francúzska manikúra

Je v dnešnej dobe vskutku módnou záležitosťou. Ide o módny trend, ktorý prekonal viacero módnych období a je stále veľmi aktuálny. Táto manikúra sa najviac hodí k rovnejšiemu tvaru a kratšej dĺžke nechtov. Voľné špičky nechtov sú kontrastne bielo nalakované.

 Klasická manikúra 

Klasické a účinné ošetrenie rúk pozostáva zo zjemnenia nechtovej kožtičky, jej upravenia a následného odstránenia suchých záderov. Šetrným spôsobom sa upravia alebo skrátia nechty a votrie sa výživný olejček do kožičiek. Nakoniec sa nanesie výživný krém na ruky s blahodárnym účinkom na pokožku.

Masáž rúk   

Je zameraná na prekrvenie pokožky rúk, pri suchej, popraskanej a ochabnutej koži, čím sa stáva hydratovanou a sviežou. Často sa prevádza spolu so saunou na ruky.

Pozor na ...

... krehké nechty
Chýba vám vitamín A a vápnik, lámavosť spôsobuje aj stres, pravidelne si vtierajte do nechtov výživný olej a lakujte ich výživnými lakmi.

... biele fliačiky na nechtoch
Znamenajú nedostatok bielkovín, vitamínov a minerálnych látok, do stravy zaraďte zinok, môžu však signalizovať málokrvnosť, poruchy obličiek a pečene.

 ... veľmi ohnuté, zakrivené konce a hnednutie kože pod nechtom
Nedostatok vitamínu B12 a železa.

... mäkké nechty
Nedostatok vápnika. Denne jedna lyžica sézamových semiačok vám ho zabezpečí.

... rezy a praskliny na nechtoch
Dodržiavajte pitný režim, vypite aspoň dva litre vody denne.

... priečne pásiky
Prechodné poškodenie rastovej plochy, napríklad vplyvom ochorenia pečene alebo tráviaceho traktu.

... pozdĺžne ryhy
Mnohokrát sú vrodené, môžu sa objaviť pri kožných ochoreniach alebo reumatickej artritíde.  
 

Ako mať pekné a zdravé nechty...

 Nechty na rukách nestrihajte, ale upravujte pilníkom na nechty, najlepšie skleneným.
 Na odlakovanie používajte špeciálne odlakovače, nikdy nie s obsahom acetónu, pretože ten nechty veľmi odmastí a vysuší, potom sa ľahšie lámu.
 Proti lámavosti je vhodný olejový kúpeľ.
 Mäkké nechty pravidelne natierajte citrónovou šťavou.
 Keď plánujete pracovať v záhrade alebo presádzať kvety, nechtami zarýpte do mydla, zospodu sa zaplnia mydlom a takto sa pod ne nedostane špina.
 Pri rôznych prácach používajte ochranné rukavice.
 Ak používate saponáty, ruky si opláchnite v čistej vode a poriadne namastite hydratačným krémom.
 Ruky by ste si mali krémovať po každom umytí.
 Nepilníkujte si nechty hneď po kúpeli, pretože sú slabšie a ľahšie sa lámu.