CENNÍK VLASOVÉ STUDIO

  Andrea REPÁŠOVÁ

0910 1570 656

 

PREDLŽOVANIE VLASOV

 BELLI CAPELLI

– ľudské vlasy Rusko

40 cm ( 1 prameň = 2,96 € ) 296.€
45 cm ( 1 prameň = 3,22 € ) 322 €
50 cm ( 1 prameň = 3,46 € ) 346 €
55 cm ( 1 prameň = 3,59 € ) 359.€
60 cm ( 1 prameň = 3,95 € ) 395.€
70 cm ( 1 prameň = 4,49 € ) 449.

 PRÁCA : 1 prameň

 
NAMELÍROVANIE   0,20 €
DEMONTÁŽ – vlasy nadpájané u nás v salóne   0,50 €
DEMONTÁŽ – vlasy nadpájané v inom salóne   1,00 €
NAKERATINOVANIE – doplnenie spojov   0,33 €
NAKERATINOVANIE – nové pramene   0,66 €
APLIKÁCIA - keratin   0,50 €
EUROLOCK - 1ks    0,10 €
APLIKÁCIA - eurolock   0,50 €
ROZMOTANIE veľmi zamotaných vlasov 16,60 €
 PREDAJ  
KEFA drevená 20,00 €
KEFA umelá 10,00 €
   

KADERNÍCKE SLUŽBY

 ÚPRAVA  

Umyvanie vlasov

  3,00 €
Fúkaná 12,00 €
Žehlenie 10,00 €
Natáčanie na žehličku 20,00 €
 STAROSTLIVOSŤ
AMPULKA   5,00 €
DŽEM od:   5,00 €
MASKA od:   5,00 €
REKONŠTRUKČNÁ kúra od:
15,00 € 
MACADAMIOVÁ kúra od:
25,00 €
 MELÍR  
Krátke vlasy 25,00 €
Stredne dlhé vlasy 33,00 €
Dlhé vlasy 44,00 €
Melír + farba 53,00 €
 FARBA  
Farba –  krátke vlasy 24,00 €
Farba – dlhé vlasy 33,00 €
Farba – nadpojené vlasy 40,00 €
Farba – prinesená 20,00 €
 SPOLOČENSKÝ ÚČES
Jednoduchý 25,00 €
Zložitý 35,00 €
SVADOBNÝ 50,00 €
Svadobný + skúška 75,00 €

Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 15.8.2011

AKCIA - predlžovanie vlasov

 

Predlžovanie        vlasov za bezkonkurenčné ceny  + PROFESIONÁLNA KEFA na predlžené vlasy v hodnote 20 € - ZDARMA 

PREDLŽOVANIE VLASOV ...                  AĎKA - 0910 570 656

Predlžovanie vlasov je v súčastnosti veľmi horúcou témou nielen medzi kaderníkmi, ale aj medzi ženami, ktoré hľadajú spôsob ako dospieť k vysnívanému vzhľadu - krásnym a hustým vlasom a to už za pár hodín. Možnosť výberu zo širokej farebnej škály a rôznorodosť textúr, naplnia očakávania aj náročných klientov. Výhodou predlžovaných vlasov je to, že Vás vôbec neobmedzujú. Môžete s nimi plávať, športovať, relaxovať, užívať si slniečka pri mori ... úplne bez obáv, že vlasy zostanú hodvábne jemné, lesklé a udžia si svoju kvalitu aj niekoľko rokov.

PREDLŽOVANIE A ZAHUSŤOVANIE VLASOV

Prírodné pramene na predlžovanie vlasov.

Široká ponuka vlasov na predlžovanie, rôzne odtiene podľa Vašej predstavy v dľžkach od 35 do 70 cm umožňuje neobmedzené možnosti výberu Vášho nového účesu. Najžiadanejšie na predlžovanie a zahusťovanie sú rovné a mierne vlnité pramene vlasov. Súčasne sa môže použiť niekoľko odtieňov, prípadne efekt melíru.

Zákazníčky často zaujíma či predĺženie vlasov nezaťaží korienok. 

NIE - ten je pripravený na dĺžku vlasov od ucha až po pás. Pri predlžovaní sa musí dodržiavať to, že na Váš pramienok pripevníme pramienok rovnakej hrúbky, nie niekoľkonásobne hrubší. Vtedy sa zbytočne zaťaží. Avšak aj napriek tomu by sa nemalo stať, že hrubší prameň poškodí korienok. Nanajvýš sa môže vlastný vlas odtrhnúť. Vznik lysín kvôli predĺženiu vlasov je nepravdepodobný.  

Dôležité pri výbere a kúpe vlasov...

1, Kvalita vlasov...

AAA remy virgin - tzv. panenské vlasy. Toto označenie sa používa pre vlasy, ktoré neprechádzajú chemickým procesom, nie sú farbené, nestrvalnené, bez nežiadúceho silikónového lesku. Vlasy majú prirodzený lesk. Blond odtiene sú naturálne jemné, môžu byť dofarbované, aby sa zabezpečila jednoliatosť svetlej farby. Výrobcovia uvádzajú životnosť približne 5-10 rokov. 

AAA remy - je označenie stále vysokej kvality. Vlasy sú hodvábne jemné, majú prirodzený lesk, na dotyk sú nerozpoznateľné od vlastných vlasov, po mnohých umytiach zostávajú nádherné. Nemajú povrchový silikón a sú ošetrené veľmi šetrným spôsobom. Životnosť minimálne 1 rok.

A - remy - vlasy sú uložené v smere rastu, majú na sebe nanesený povrchový silikón. Vlasy boli pôvodne stenčované, aby sa podobali hrúbkou európskym. Stenčovanie vlasy poškodzuje, preto je nanesená na povrch vlasov silikónová vrstva, ktorá robí vlasy pekné a jemné. Silikón sa umývaním postupne stráca. Vlasy je možné udržať v dobrej kondícii približne 3 mesiace. Vhodné na clip in.

A - non remy - vlasy nie sú uložené v smere rastu, majú na sebe nanesený povrchový silikón. Vlasy je možné udržať v dobrej kondícii približne 3 mesiace.

B – vlasy sú miešané so syntetickými vlasmi (tento druh vlasov neponúkame).

C – syntetické vlasy.

2, Remy vlasy a Non remy vlasy... 

Remy vlasy – všetky vlasy sú uložené v smere prirodzeného rastu vlasov, prúdia rovnakým smerom, čo zabezpečuje vyššiu životnosť, vlasy sa nebudú zamotávať a dredovať.

Non remy vlasy – keďže vlasy neprúdia jedným smerom, výrobcovia sa rozhodli odstrániť kutikulu kyslým kúpeľom a nahradili ju silikónovou vrstvou, ktorá zabezpečuje ich mäkkosť a lesk. Preto si pri kúpe takýchto vlasov ani nevšimnete ich nižšiu kvalitu. Tento proces nestojí veľa času, aj preto sú tieto vlasy lacnejšie. Skutočnosť je taká, že po niekoľkých umytiach sa silikón zmyje, vlasy sa budú zamotávať. Niekedy pri týchto vlasoch je kutikula zachovaná, ale vlasy neprúdia rovnakým smerom preto sa zamotávajú. Takéto vlasy si vyžadujú zvýšenú starostlivosť.

3, Typy vlasov...

Európske  vlasy - sú najžiadanejšie, pretože majú štruktúru takú ako naše vlasy. Jedná sa o jemnú štruktúru a sú rovné alebo prirodzene vlnité. Majú dlhú životnosť a môžeme predpokladať výbornú kvalitu.  Kvalite vlasov zodpovedá vyššia cena, no investícia sa vždy vyplatí. Európske vlasy sú dostupné ako v tmavých farbách, tak i v prirodzených blond. Tento typ vlasov sa na trhu nachádza v dosť obmedzenom množstve.

Európsky typ - v prípade, že sa jedná o vlasy tohto typu, ľudia často zostávajú v domnienke, že kupujú vlasy pochádzajúce z Európy. V skutočnosti sa jedná prevažne o ázijské vlasy, ktoré sú chemickým procesom prispôsobované – stenšované, čo výrazne poškodzuje vlas. Táto chemická úprava výrazne ovplyvňuje životnosť vlasov. Tieto vlasy sa neodporúča používať na dlhodobé predlžovanie.

Ruské vlasy - sú veľmi žiadané a zaraďujú sa medzi najkvalitnejšie vlasy na trhu spolu s európskymi. Vlasy sú veľmi jemné, prirodzene lesklé, štruktúrou veľmi podobné našim. Pôvodné farby sú blond i tmavé, sú rovné, no môžu sa ľahko vlniť. Kvalita je väčšinou prvotriedna, pretože vlasy neprechádzajú silnými chemickými úpravami, maximálne prifarbením a dobielením do požadovaných odtieňov.

Indické vlasy - Indické vlasy sú pomerne jemné (hrubšie ako ruské), hlavne hrúbkou a trvácnosťou sa najviac približujú európskym vlasom a  majú genetický predpoklad dorastať do veľkých dĺžok. Nevýhoda indických vlasov je, že sú takmer vždy jemne vlnité. Takéto vlasy sa vykupujú z indických chrámov. Vlasy sa chemicky neupravujú, len sa prispôsobuje farba. Životnosť vlasov môže dosiahnuť až 3 roky (záleží od starostlivosti). Tmavé odtiene sú vo vysokej kvalite, keďže ich pôvodná farba je vždy tmavá. Cena vlasov je veľmi priaznivá. Často sa na trhu objavujú indické vlasy Non remy. Indické ženy zbierajú vypadnuté vlasy, ktoré sú potom lacno predané.

Ázijské vlasy - ide o najdostupnejšie vlasy na trhu, preto ich cena nie je vysoká. Sú prevažne rovné, niekedy ľahko vlnité a odolnejšie v porovnaní s európskymi vlasmi. Pôvodne tmavej farby a hrubšej štruktúry. Tieto vlasy sú často považované za nekvalitné, no tiež to záleží od toho, kde sa na stupnici kvality nachádzajú.

Čínske vlasy - tieto vlasy majú na rozdiel od európskych vlasov okrúhly prierez a hrubšiu štruktúru. Pôvodom sú tmavé a prirodzene rovné, preto sú najlepšou voľbou pre hodvábne rovné vlasy.

Nutná je konzultácia s odborníkom v našom štúdiu, poradí Vám pri výbere vlasov, odtieňa a metódy. Konzultácia je dôležitá súčasť predlžovania vlasov. Je to alfa a omega Vašej spokojnosti.  

Majte na pamäti, že vyčesávanie prameňov vlasov je prirodzenou súčasťou. Počas nosenia predĺžených vlasov sa može stať, že niekoľko prameňov vypadne. Buď nešetrným zaobchádzaním alebo prirodzením vypadávaním, nie je to dôvod na paniku.

Vypadnuté vlasy uschovajte a pri najbližšej návšteve nášho salónu Vám ich nasadíme spať,

Predlžovanie a zahusťovanie vlasov sa doporučuje podstupovať len zdravým vlasom. Vlasy sa nedoporučuje predlžovať v období užívania silných antibiotík, hormonálnych preparátov, v tomto období sú vaše vlasy zaťažené.

Predlžovanie a zahusťovanie je možné na všetky typy vlasov s minimálnou dĺžkou 10cm.