CENNÍK KOZMETIKA

  Iveta REPÁŠOVÁ

0905 141 662

 

ALISSA BEAUTÉ 

 OŠETRENIE PLETI  
Kompletné ošetrenie tváre  26 €
Kompletné ošetrenie tváre + dekoltu  32 €
Špeciálne ošetrenie tváre  30 €
Špeciálne ošetrenie tváre + dekoltu   36 €
Čistenie problematickej pleti  25 €
Masáž tváre + maska  20 €
DermaBOTEXIN - 1 ošetrenie
 40 €

DermaBOTEXIN - 6x ošetrenie                  

200€
RETINOLOVÉ ošetrenie
 35
Cielené ošetrenie pleti s vliselínovou maskou  33 €
Vliselínová maska + dekolt
39
Cielené ošetrenie pleti s alginátovou maskou  38
Alginátová maska + dekolt
44
Cielené ošetrenie pleti s gélovou maskou
35
Gélová maska + dekolt 41
Ošetrenie tváre OZONIZÉROM   12 €
Ošetrenie tváre ULTRAZVUKOM + ampulka   5 €
Úprava obočia    2 €
Farbenie obočia    2 €
Farbenie mihalníc   2 €
 DEPILÁCIE  
Depilácia hornej pery  2 €
Depilácia obočia  2 €
Depilácia líc  4 €
Depilácia brady   3 €
Depilácia tváre ( líca + brada )   6 €
Depilácia zátylku   4 €
Depilácia podpazušia   5 €
Depilácia predlaktia ( ruky )  6 €
Depilácia časti chrbta  12 €
Depilácia celého chrbta  20 €
Depilácia slabín ( plavkový )   5 €
Depilácia stehien  12 €
Depilácia predkolenia ( lýtka ) 10 €
 VIZÁŽ  
Make - up 30 €
Škola líčenia  50 €
 DERMAROLLER  - BDR metoda  
Valček - na jednu lokalitu ( tvár ) 30 €
Valček - na viac lokalit ( tvár + telo ) 60 €
Melastop - chemický peeling - celoročný 27 €
Tvár 30 €
Krk  20 €
Dekolt  30 €
Ramena  40 €
Brucho  40 €
Zadok  40 €
Stehná  50 €
   

Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 1.3.2013

Alginátové masky ...                             iva - 0905 141 662

Alginátové masky sú masky z morských rias. V morských riasach sa sústreďuje veľké množstvo stopových prvkov, proteínov a aminokyselín, ktoré blahodarne pôsobia na vnútornú rovnováhu. Morské riasy zbavujú telo toxických látok, spevňujú tkanivo a úspešne bojujú proti vráskam a celkovému starnutiu pokožky. Krásne vypínajú pleť.

 Aplikácia alginátovej masky - sypkú zmes po zmiešaní s vodou do hladkej homogénnej pasty, hneď aplikujeme špachtlou na pleť. Po zaschnutí  ihneď tuhne, vznikne gumový film, ktorý sa ľahko odstráni stiahnutím. Maska sa môže aplikovať na tvár / vratane očí a pier /, krk a dekolt. 

Účinok Alginátových masiek... 

 alginátova maskaČelné vrásky - prísunom vitamínov sa zmierňujú vrásky na čele, pretože vitamíny dodávajú pleti pružnosť a zjemňujú kožné mikroreliéf.

Vačky pod očami - vďaka efektu lymfatickej drenáže s pôsobením proti opuchom zabraňuje zadržiavaniu tekutín a viditeľne redukuje vačky pod očami.

Ochabnutosť tváre - vďaka teplote masky sa počas jej pôsobenia vyvolávajú sťahy svalstva, po ktorých nasleduje uvoľnenie. Dosiahneme tak svalovej aktivity, vďaka ktorej získame viditeľného spevnenie pleti tváre.

Nosoretová ryha - masky sa absolútne prispôsobí svalstve a modelujú tak kontúry tváre. určené predovšetkým pre pôsobenie na nosoretovou ryhu a na kruhové tvárové svaly očí a pier.

Vrásky okolo očí - proces vysychania masky smerom z vonku dovnútra zlepšuje vstrebávanie aktívnych zložiek, aplikovaných počas ošetrenia. Posilňuje proti vráskový efekt.

SPIRULINA ALGA Mask

 Sťahujúca, gumená pleťová maska z morských rias, bohatá na minerálne soli, stopové prvky, vitamíny E,C, beta karotén , chlorofyl a proteíny z mikronizovanej riasy SPIRULINA MAXIMA. Má výrazný  anti-aging efekt, podporuje rejuvenizáciu ( omladenie)  buniek pokožky. Po aplikácii pleť zjemní, vyhladí, nadobudne potrebnú hydratáciu. Účinné látky jej zároveň zabezpečia ochranu pred škodlivými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Vďaka aktívnemu zloženiu je pleťová maska vhodná na suchú, stárnúcu pleť. Podporuje regeneráciu pleťových buniek, pokožke navráti pevnosť, pružnosť a mladistvý vzhľad. Po aplikácii sa pleť rozžiari, bude jemná a vláčna.

ARGIRELINE Mask

 Prachová maska „botoxového typu“, rastlinného pôvodu  s výraznými omladzujúcimi účinkami. Blokuje nervové bunky a svalové kontrakcie lícneho nervu, čím sa znižuje hĺbka vrások a zlepšuje sa kožný kapilárny obeh. Vyhladzuje vrásky tváre, hlavne na čele, okolo očí a pier, bez použitia ihiel. Rastlinný polypeptid ARGIRELINE patrí medzi  inovatívne , moderné  a z hľadiska nežiadúcich  účinkov bezpečné kozmetické ingrediencie . V kombinácii s morskými riasami pleť nadobudne mladistvý vzhľad, pevnosť a elasticitu. Na dosiahnutie  maximálneho efektu používajte počas prvého týždňa denne a následne 1-2 krát týždenne. Vedecky dokázené, že pri pravidelnom používaní počas 30 dní sa mimické vrásky redukujú o 60%.

ANANAS + PAPAYA Mask

 Na obnovu pokožky. Papaya s ananásom majú vzácne výťažky z ovocia. Šetrne občerstvuje povrch pokožky a hydratuje ju zabezpečujú  vodnu bilanciu. Má vynikajúcu stabilitu, umožňuje miešanie práškov s vodou. Zvláčňuje a chráni pokožku pred škodlivými účinkami. Calcium sulfat, silica a sodium zabezpečia, že sa miešaním stáva gél a ten sa nanáša na tvár a tuhne. Obsahuje C-vitamín a minerálne látky, enzímy, calcium, Sulfate, Algin, Sodium Phosphate, Maltodextrine, Ananas Satívus Extract, Carica Papaya Extract, Parfum, Iron Oxide/CI77492, D-limonene.

OLIVA KAVIAR Mask

 Kaviár-extrakt obsahuje bielkoviny, esenciálne aminokyseliny, vitamíny (A, D, E, B - komplex), minerálne látky (oligoprvky - jód, fosfor, zinok a horčík) a stopové prvky, ktoré chránia a obnovujú bunky, hydratuju pleť a  zabezpečujú  vodnu bilanciu. Fosfolipidy obnovujú štruktúry bunkovej steny rovnakou výživnou látkou. Omega-3 nenasýtené mastné kyseliny posilňujú kožný imunitný systém. Maska je vynikajúca proti stárnutiu, regeneruje bunky, a je účinná proti vráskam. Má  hydratačné účinky. Tvárová maskajednu z najdôležitejších súčastí: Caviar Alginát, morské riasy, algin a laminaria. Zvláčňuje a chráni pokožku pred škodlivými účinkami.

TEA TREE OIL Mask

 Okrem čajovníka obsahuje kaolín, ktorý  reguluje mazotok , má výrazné protizápalové účinky a účinne odstráni odumreté bunky pokožky. Zabraňuje  vzniku zapálených ložísk, čistí, dezinfikuje a sťahuje póry. Vďaka aktívnemu zloženiu je pleťová maska vhodná na aknóznu a problematickú pleť. Je účinná proti akné a proti pupencom. Čistí a sťahuje póry. Na problematickú, mastnú a citlivú pokožku. Calcium sulfat, silica a sodium zabezpečia, že sa miešaním stáva gél a ten sa nanáša na tvár a tuhne.

CHOCO LINE Mask

 Má hydratačný a anti age (omladzujúci), antioxidačný účinok. Energetizuje, hydratuje pokožku. Obsahuje polyfemol a vitamín A, ktorý má silný antioxidačný účinok, zmäkčuje, revitalizuje a tonizuje pokožku. Má príjemnú kakaovú vôňu, to proti stresu a navodzuje Vám príjemný pocit. Calcium sulfat, silica a sodium zabezpečia, že sa miešaním stáva gél a ten sa nanáša na tvár a tuhne. Obsahuje: Calcium sulfat, Algin, Theobroma Cacao extract, Tetrasodium Pyrophosphate, Iron Oxide /CI77499, Iron Oxide/CI77491, Parfum;