CENNÍK MIHALNICOVÉ STUDIO

  Iva - trsy 

0905 141 662

Majka - 3 D mihalnice

0950 829 875

   

     SEXY LASHES   

 Sexy Lashes  
Nové 3D mihalnice .
Doplnenie 3D mihalníc - malé  €
Doplnenie 3D mihalníc - velké  €
   
 Swarovski kamienky  
1 ks   5 €
   
 Sexy Lashes express  
Lepenie trsov mihalníc ( Sexy Lashes lepidlom )  25 €
Doplnenie trsov 5-20 €
Výmena trsov - celé oko  25 €
   
Odstránenie trsov / 3D  10 €
   
Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 15.8.2010

Umelé riasy - trsy mihalníc ...

Pre koho sú určené?
Vlastne pre každú ženu, ktorá by rada dodala svojim mihalniciam neprehliadnuteľný objem. Výnimku tvoria dámy s citlivými očami, ktoré si môžu na „nové“ mihalnice ťažšie zvykať. Napokon, práve zvyk je to, čo si nosenie umelých trsov vyžaduje. Na začiatku to totiž môže byť pre vás tak trochu šok.

 NOVINKA

Umelé bezzuzlíkové riasy - sú bez spájajúceko horného uzlikového zakončenia. Vďaka tomu sú úplne prirodzené, životnosť aplikovaných mihalníc je až 3 týždne. Aj dlhšiu dobu po nalepení ostávajú pružné, nevypadávajú,  sú ľahulinké, nezaťažujú oči ani mihalnice ( pokiaľ sú nalepené kvalitným ORIGINÁL Sexylash lepidlom).

Nie sú riasy ako riasy

Hneď na úvod treba vysvetliť rozdiel medzi klasickými umelými mihalnicami, trsmi na jeden večer a dlhotrvácnymi trsmi. Umelé mihalnice si nalepíte ľahko aj sama doma, pred spaním ich však treba odlepiť a oči odlíčiť. S klasickými trsmi je práce viac, pretože sa vlepujú medzi mihalnice.

Predĺženie mihalníc metódou trsy zvýrazňuje prirodzenú krivku oka. Nalepením trsov dosiahneme zväčšenie, otvorenie a rozžiarenie oka. Odporúča sa na všetky dĺžky mihalníc. Viditeľný efekt po aplikácií trsov je u padajúceho viečka, ktoré sa po aplikácií opticky zdvihne.  Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Konečný efekt je úžasný určite si ho zamilujete.

Aplikovaných trsov môže byť od 10 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky. Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá pol hodinky až hodinku v závislosti od počtu trsov. Klient leží a má zatvorené oči. Pred samotnou aplikáciou poskytujeme bezplatnú konzultáciu so zákazníkov.

 Trsy sú prirodzene, krásne a rovnomerne vytočené. Sú vode odolné – čo je obrovská výhoda napr. na dovolenke, pri rôznych spoločenských akciách a pod. Sú ľahulinké, nezaťažujú oči ani mihalnice. Ďalšou ich výhodou je jednoduchá aplikácia. Sú natoľko kvalitné, hypoalergénne a šetrné k očiam, že môžu byť nalepené nepretržite 4-10 týždňov.

Trsy sa môžu aplikovať aj ako doplnenie na miestach, kde riasy sú redšie alebo chýbajú alebo len na optické zväčšenie očí do vonkajších kútikov.

Veľkosti trsových mihalníc:

MINI - najmenší rozmer rias, požívajú sa vtedy, ak vlastné riasy klientky sú veľmi krátke. Dajú sa použiť aj na spodné riasy, prípadne vo vnútorných kútikoch očí.

SHORT - bežná dĺžka rias, ktorá sa používa na bežné nosenie. Dĺžka trsov short je veľmi prirodzená.       

MEDIUM - dlhšie riasy, hodia sa na bežné nosenie pre extravagntnejšie klientky, alebo na optické zväčšenie očí do vonkajších kútikov, prípadne v kombinácií s dĺžkou short alebo long 

LONG -  tieto trsy sú najdlhšie, preto sa väčšinou aplikujú na rôzne príležitosti, ako sú plesy, prehliadky, spoločenské akcie

Trsy Sexylashes sa veľmi jednoducho odstraňujú na to určeným špciálnym odstraňovačom. Nalepené individuálne riasy sa odstraňujú pri zatvorených očiach. Nikdy neodstraňujte nalepené riasy prípravkom, ktorý nie je určený na tento účel! A nikdy NIE sama doma!!! - môže dôjsť k ich poškodeniu!!!