CENNÍK MIHALNICOVÉ STUDIO

  Iva - trsy 

0905 141 662

Majka - 3 D mihalnice

0950 829 875

   

     SEXY LASHES   

 Sexy Lashes  
Nové 3D mihalnice .
Doplnenie 3D mihalníc - malé  €
Doplnenie 3D mihalníc - velké  €
   
 Swarovski kamienky  
1 ks   5 €
   
 Sexy Lashes express  
Lepenie trsov mihalníc ( Sexy Lashes lepidlom )  25 €
Doplnenie trsov 5-20 €
Výmena trsov - celé oko  25 €
   
Odstránenie trsov / 3D  10 €
   
Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 15.8.2010

Sexy look mascara ...

Revolučný - semipermanentný náter  Sexy look mascara je procedúra, ktorá dodáva mihalniciam objem, dĺžku, farbu a tvar.  Táto povrchová úprava  je 100% vode odolná, odolná proti rozmazaniu a trvá 2-3 týždne, často dlhšie.  Je ideálna pre aktívny životný štýl, rovnako ako na zvláštne udalosti, ako svadby a dovolenky.

 

- je budúcnosť pre Vaše mihalnice !

Len jedna vrstva umožňuje udržiavať nádherné, krásne tvarované, nenamaľované mihalnice po dobu až 2 - 3 týždňov! Aplikacia trvá približne 30 - 60 minút. Môžete mať 1 - 2 vrstvy pre prirodzený vzhľad, alebo 3 a viac pre silnejší oveľa dramatickejší vzhľad.

Sexy Look mascara je ...

100% vode odolná.  Dodáva farbu.  Modeluje mihalnice.  Oddeľuje mihalnice.  Zväčšuje objem mihalníc. Predlžuje dĺžku mihalníc.

Je viac ako maskara !

Jednoducho nádherné, krásne tvarované, namaľované mihalnice, keď sa zobudíte a aj keď idete spať. Nízke nároky na údržbu, vysoký štýl , to je odpoveď  na maskaru pre moderné ženy . Svieže, plné, tmavé, dlhé mihalnice sú najhorúcejší trend tejto doby. Sexy Look mascara  je ideálna pre každú ženu, ktorá nosí maskaru, ale je unavená z  každodenného používania.  Mnoho našich klientov majú plné ruky práce a všetci majú jedno spoločné - chcú vyzerať a cítiť sa čo najlepšie každý deň.

Klasická maskara je len dočasná - Sexy Look mascara trvá týždne!

Sexy Look mascara  je ideálna na dovolenku alebo na každodenné nosenie.   Či už na maratón,  tenis, alebo potápanie v bazéne, so Sexy Look mascarou budete vyzerať stále  perfektne. Môžete si byť isté , že budete vyzerať čo najlepšie, bez ohľadu na počasie alebo príležitosť.

Sexy Look mascara je ideálne riešenie pre Vaše spodné mihalnice!

Sexy Look mascara  dáva ženám ich spodné mihalnice späť! Dve najčastejšie kladené otázky: Ako nanášať maskaru na svoje spodné mihalnice?  Ako sa vyhnúť rozmazaniu a rozmazaniu pri nosení maskary na  spodných mihalniciach?

Image  Odpoveď je Sexy Look  mascara!