CENNÍK MIHALNICOVÉ STUDIO

  Iva - trsy 

0905 141 662

Majka - 3 D mihalnice

0950 829 875

   

     SEXY LASHES   

 Sexy Lashes  
Nové 3D mihalnice .
Doplnenie 3D mihalníc - malé  €
Doplnenie 3D mihalníc - velké  €
   
 Swarovski kamienky  
1 ks   5 €
   
 Sexy Lashes express  
Lepenie trsov mihalníc ( Sexy Lashes lepidlom )  25 €
Doplnenie trsov 5-20 €
Výmena trsov - celé oko  25 €
   
Odstránenie trsov / 3D  10 €
   
Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 15.8.2010

3D semipermanentné predlžovanie mihalníc ...

Predlžovanie mihalníc je nová populárna služba, pomocou ktorej pôsobia prirodzené mihalnice dlhšie a hustejšie. Sú nalepované po jednom na vlastné mihalnice tak, že výsledkom sú prirodzené, krásne a zmyselné mihalnice. 3D umelé mihalnice boli vyvinuté na každodenné použitie.

 3D mihalnice sa aplikuje priamo na individuálnu, prírodnú mihalnicu klientky. Postupuje sa po jednej mihalnici za druhou, až kým nedosiahneme look, ktorý potrebujeme.

Mihalnice Sexy Lashes
sú profesionálne produkty vyrobené z jemného, prírodného a ohybného materiálu, sú odolné, pružné a ultra ľahké.

Sú navrhnuté tak, aby boli absolútne identické s prirodzenými mihalnicami.
Dostupné sú rôzne hrúbky, dĺžky a farby, k  dispozícii je 5 hrúbok mihalníc - 0,10, 0,15, 0,20, 0,25 0,30 mm( najhrubšie 0,30 mm, máme ako jediná firma na našom trhu ! ) a 4 druhy natočenia s označením J, B, C, a D.
Pretože každý človek je jedinečný a každý má iný tvar mihalníc, z našej ponuky mihalníc si vyberie každá klientka to, čo potrebuje a čo sa jej páči. Dĺžky mihalníc sú od 7 do 15 mm. Ponúkame aj farebné mihalnice, flitrové mihalnice, syntetické norkové mihalnice, mihalnice 2 v 1 a 3 v 1 pre väčší objem a rýchlejšiu aplikáciu. 

Vy medzitým pohodlne ležíte na posteli a oči máte zatvorené.
Pri nalepovaní mihalníc vám bude na spodné mihalnice položená gélová podložka s koenzýmom Q10. 

 Tak ako aj vlasy, sú mihalnice v cykle obmieňania. Cyklus je u každej klientky iný – individuálny. A záleží aj na kozmetičke, akým spôsobom mihalnice aplikuje. Ak aplikuje predĺženie na mihalnicu, ktorá je vo fáze vypadnutia, tak vypadne aj s umelou. Ideálne pre stály efekt je dopĺňanie okolo 3 týždňov. To môže zistiť kozmetička buď pri konzultácii, alebo po prvom dopĺňaní, kde už vie odhadnúť frekvenciu doplňovania.

Lepidlá Sexy Lashes sú flexibilné, takže nepoškodzujú vlastné mihalnice. Sú odstupňované podľa zručnosti profesionála. Keď vyškolený profesionál dosiahol absolútnu zručnosť robí už s lepidlami, ktoré majú enormne rýchle schnutie, takže môže pracovať rýchlejšie. Lepidlá sú aj rôznych farieb.

Môžu sa líčiť, sú prípravky ako aj špirála na domáce použitie. Klientka si ich môže zakúpiť priamo v salóne. Taktiež si tu môže klientka zakúpiť špeciály odličovač na oči pre domáce použitie.
  

Sexy Lashes  sú absolútne prirodzené. Keď urobíte aj ten najhustejší look, každý si myslí, že máte svoje fantastické mihalnice. A o to tu ide! Navyše môžete žiť, športovať, plávať, saunovať, plakať, potiť sa.  Sexy Lashes vyzerajú prirodzene, sedia aj absolútne „prírodným, a jemným“ typom.

Niektoré zákazničky majú tesne po aplikácii trošku „iný“ pocit (väčšej vrstvy špirály), iné vôbec, ale necítia ťarchu umelých mihalníc. Je to zase individuálne a záleží od materiálu aplikovaných mihalníc a množstva. Mihalnice sú ľahké a pohodlné. 


Klinický stav očí zákazničky

Mihalnice sa dopĺňajú výlučne na zdravé oči. Nevykonávame nalepovanie 3D mihalníc ak sú zákazníkove oči opuchnuté, červené, zjazvené, resp. svrbia, majú jačmeň v oku, alergiu, alebo podobný problém, ktorí môže byť ošetrením ďalej dráždený. Okrem toho sa ošetrenie neodporúča vykonávať u pacientov trpiacich astmou, výpary z lepidla môžu iritovať sliznicu. 

Pre nositeľky kontaktných šošoviek

Je potrebné, aby si klient pred zahájením ošetrenia vybral kontaktné šošovky. Nezabudnite si so sebou priniesť aj roztok na šošovky spolu s puzdrom.